Ekskluzywna Vespa 946 rozpoczęła podbój amerykańskiego rynku. Premiera modelu odbyła się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na Manhattanie – w butiku włoskiej marki Bulgari w 5 Alei. Skuter wzbudził ogromne zainteresowanie.

Vespa 946 jest najważniejszym modelem w ofercie Piaggio. Futurystyczny wygląd, który jednocześnie silnie nawiązuje do pierwszego modelu marki został doposażony najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Włosi postawili sobie za cel stworzenie kultowego gadżetu retro na wzór Mini lub Fiata 500. Ich zamysł znakomicie podkreśla horrendalna cena, która w Polsce wynosi niemal 38 000 zł.

Mając tak starannie przygotowany produkt, zdecydowano się na zaproponowanie go bogatej i lubiącej gadżety amerykańskiej klasie średniej. Prezentacja 946 odbyła się w czwartek, 24 października, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na Manhattanie – ekskluzywnym butiku Bulgari.

Serwis internetowy, który umożliwia klientom składanie zamówień i dostosowywanie rozmaitych opcji do własnych wymagań uruchomiono już w maju. Zainteresowanie klientów, mimo wysokiej ceny i ogólnoświatowego kryzysu przerosło najśmielsze oczekiwania producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here