Pachnące nowością KTM RC 125 i RC 200. Szpiegowskie zdjęcia małych ścigaczy

-

Szosowe wyścigówki KTM RC125 i RC200 to dwa kolejne modele austriackiego producenta ujawnione przed nadchodzącymi targami EICMA. Produkowanymi w indiach modelami KTM zamierza podbić serca młodych bikerów.

Oba modele są wizualnie bardzo podobne do największego w serii RC390. Także mechanicznie wszystkie trzy modele są zbliżone. Mimo różnych pojemności silników wykorzystują wiele wspólnych podzespołów.  Wszystkie motocykle będą produkowane w indyjskiej fabryce KTM. Choć Pomarańczowi nie ujawnili jak dotąd danych technicznych dwóch najmniejszych RC, z pewnością będą one zbieżne z protoplastami czyli  modelami Duke. Jak wynika z ujawnionych zdjęć, KTM przewidział dla nowych motocykli różne schematy malowania, w tym te odwołujące się do torowych wersji maszyn.

Wszystkie modele przystosowane są do przewozu pasażera, zaś oferta akcesoriów z katalogu Power Parts pozwoli na przekształcenie rasowego ścigacza w weekendową maszynę sportowo-turystyczną. KTM nie ujawnił jak na razie cen motocykli serii RC. Mamy nadzieję, że współpraca z indyjskim Bajajem i plany sprzedaży tych modeli w Azji skłonią Austriaków do zachowania ceny na rozsądnym poziomie.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY