Cztery nowe modele zapowiedział Triumph podczas zorganizowanego w Wielkiej Brytanii spotkania dla sprzedawców. Przedstawiono dwie wersje cruisera Thunderbird, Americę LT z silnikiem 800 cm3 i specjalną wersję Tigera 800 XC. 

Triumph zbiera siły do frontalnego ataku na klientów Harleya Davidsona. Jak pisaliśmy, nowe założenia stylistyczne brytyjskiego producenta uwzględniają wszystko to, co lubią użytkownicy motocykli z Milwaukee. Możemy zatem spodziewać się większych, bardziej luksusowych i znacznie lepiej wyposażonych cruiserów.

Największy z nich, Thunderbird oferowany będzie w dwóch wersjach. Bogatsza wersja – Commander – będzie wyposażona w akcesoria turystyczne: sakwy, wysoką szybę i owiewki ochronne. Uboższa LT będzie bardziej okrojona. Obie wyposażone będą w silnik rzędowy o pojemności 1700 cm3.

W ofercie Triumpha pojawi się także mniejszy cruiser w typowo turystycznej specyfikacji – model America LT z silnikiem o pojemności 865 cm3. Motocykl ten będzie seryjnie wyposażony m.in. w wysoką szybę i sakwy. Trzecia nowość to specjalna wersja Tigera 800 XC, oferowana w czerwono-czarnym malowaniu podobnym do Speed ​​Triple i Street Triple R.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ