Modeka Polska zaprasza na dni otwarte do swojego salonu w Świdnicy. Już w najbliższy weekend 22 i 23 marca pod nowym adresem – Słotwina 65 A na fanów motocykli czekać będą niezliczone atrakcje.

Znany salon Modeki w Świdnicy przeniósł się pod nowy adres. Nowy obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 35 – wylotówce w kierunku Wałbrzycha. Warto połączyć wizytę w nowym salonie z krótkim wypadem np. w Góry Sowie. 

[sam id=”11″ codes=”true”]

W trakcie dni otwartych w nowym salonie Modeki będzie można przetestować trójwarstwowe kurtki: męską Denali i damską Kim Lady. Zainteresowani kaskami będą mieli okazję przetestować kilka modeli Shoei: GT-Air, Neotec, RJ i J-Cruise.

Dni otwarte Salon Modeka Świdnica 22-23.03.2014_ulotka jpg

Ekipa z Modeka Team podpowie, jak odpowiednio ubrać się na motocykl, a mechanicy ze zlokalizowanego po sąsiedzku serwisu doradzą, jak przygotować sprzęt do sezonu. W sobotę w godzinach 11.00-15.00 ratownik z Motopomocni.pl przeszkoli wszystkich chętnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Również w sobotę w salonie Modeki gościć będzie Piotr Betlej, pierwszy i jak dotąd jedyny polski uczestnik słynnego wyścigu ulicznego Ise of Man Tourist Trophy. Zaplanowano także pokazy filmów o tematyce motocyklowej, w tym relacji z wypraw i wyścigu Tourist Trophy.

W trakcie dni otwartych na wszystkich klientów czekają atrakcyjne gratisy, a na cały asortyment przysługiwać będzie 10% rabatu. Wszyscy klienci, które dokonają zakupów podczas dni otwartych mają szansę zdobyć letni komplet Mesh 2 (do wyboru męski lub damski Mesh 2 Lady). W czasie imprezy salon będzie czynny w sobotę w godz.10.00-18.00, a w niedzielę od 10.00 do 16.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.