W nietypowy sposób wsparli walkę z rakiem jąder dwaj zawodnicy słynnych wyścigów Isle of Man TT . Ponieważ rzecz dotyczy bardzo męskiego problemu, jako elementu marketingowego panowie użyli własnych nagich ciał .

Zwykle na naszym portalu nie piszemy o wyścigach, nie epatujemy też nagością. Tym razem, w słusznej sprawie, postanowiliśmy jednak wykonać głęboki ukłon w stronę naszych Czytelniczek.

Michael i William Dunlopowie, zawodnicy Isle of Man TT, wzięli udział w sesji zdjęciowej z północnoirlandzką modelką Laurą Lacole. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że odziani byli jedynie w motocyklowe buty i rękawice, a w strategicznych miejscach trzymali jedynie kaski.

Sesja zdjęciowa to część The Belfast Strut – akcji zbierania środków na profilaktykę i leczenie raka jąder. Główną imprezą kampanii ma być marsz, który odbędzie się 16 marca w Belfaście. Stu uczestników zostanie ubranych w stroje maskotki kampanii – „Pana Jądro” i przejdzie 10 mil ulicami miasta.

Chłopaki rozebrali się do rosołu, żeby zainspirować swych fanów do zaangażowania w naszą inicjatywę – mówi Laura Lacole. – Kiedy spytałam, czy zdecydowaliby się na zdjęcia w negliżu, nie wahali się ani chwili, bo wiedzieli, że to dla dobra sprawy – dodaje.

Michael i Wiliam Dunlopowie są siostrzeńcami wielokrotnego zwycięzcy wyścigów Isle of Man TT Joeya Dunlopa i synami innego zawodnika tych wyścigów, Roberta Dunlopa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.