Kammok Glider to wielozadaniowa plandeka – ochrania przed deszczem, gromadzi wodę pitną do butelek, a w gorące dni osłania przed słońcem. To gadżet, który może przydać się podczas wyprawy motocyklowej w nieznane. 

Kammok Glider stosuje system odzysku i uzdatniania wody deszczowej. Specjalna konstrukcja umożliwia skierowanie wody w kierunku czterech narożników. Tam za pomocą specjalnych złączy z filtrami mocowane są butelki. Złącza współpracują z tradycyjnymi szyjkami butelek, możliwy jest też zakup turystycznych butelek producenta – FlexiPOD.

[sam id=”11″ codes=”true”]kammokglider

Tempo napełniania butelek zależne jest od ilości opadów. W testach podczas obfitej ulewy udało się napełnić jednolitrową butelkę w zaledwie 30 sekund.

kammokglider-5Według producenta ten ultralekki wytrzymały gadżet sprawdza się również jako ochrona przed słońcem. W zależności od pogody i oczekiwanego efektu dwie strony materiału pełnią różne funkcje. Druga strona Kammok Glidera przystosowana jest do odbijania promieni słonecznych.

kammokglider-7Produkt jest w fazie wdrażania do produkcji. Producent zbiera zamówienia na swojej stronie www.kammok.com.

Przeczytaj o innych gadżetach wyprawowych: saperce i namiocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.