Kawasaki nie daje o sobie zapomnieć. Po licznych premierach nadszedł czas na nieco tajemnicy: producent przedstawił intrygującą reklamę nadchodzącego streetfightera linii Z. Model ten będzie bazował na sportowym ZX-10R

Sportowy protoplasta tajemniczego nakeda pozwala nam oczekiwać systemu ABS, różnych trybów jazdy, kontroli trakcji i innych udogodnień zaprezentowanych w ostatnich modelach Kawasaki. Producent wciąż trzyma w tajemnicy czy nowy model będzie oznaczony Z1000 czy może jego pojemność ulegnie zmianie.

Wątpliwości nie rozwiewa także film reklamowy, w którym główny nacisk położono na podkreślenie linii „Z”, nie informując o szczegółach dotyczących pojemności silnika. Najbardziej oczywisty byłby silnik 1043 cm3 stosowany już w ZX-10R, Ale historia linii „Z” pokazuje, że Japończycy nie zawsze kierowali się oczywistymi rozwiązaniami.

Oficjalna prezentacja streetfightera linii „Z” zapowiedziana została na 5 listopada. Znając życie, spodziewamy się szpiegowskich zdjęć nowego modelu dwa-trzy tygodnie wcześniej.

Nowe Kawasaki linii Z – teaser

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.