Wyprawowa przyczepka kempingowa do motocykla – Moby1 C2 Mototrailer

-

Z jednej strony – komfort hotelowego pokoju z wygodnym łóżkiem. Z drugiej strony – wolność i niezależność jak podczas podróży z namiotem i nocowania pod gołym niebem. Te dwa przeciwstawne światy łączy motocyklowa przyczepka Moby1 C2. 

Amerykańska firma Moby1 Expedition Trailers LLC rozpoczęła produkcję przyczepek kempingowych Mototrailer Moby1 C2, przystosowanych do transportu przy pomocy motocykla. Pomimo niewielkich rozmiarów wnętrze przyczepki zapewnia sporo komfortu dla jednej osoby.

Oprócz łóżka wewnątrz Mototrailera zamontowano nawet szafkę na ubrania, a na zewnątrz, w tylnej części – niewielką kuchenkę gazową. Według producenta przyczepka pomieści nawet dość wysokiego motocyklistę – jej długość to 203 cm, a szerokość – 101 cm.

W zależności od wersji Mototrailer waży od 127 do 145 kg, może być więc ciągnięty nawet przez motocykl o niewielkiej mocy silnika. Podstawowa wersja przyczepki kosztuje 6,5 tys. dolarów (około 20 tys. zł).

Dla nas pewną wadą tej przyczepki motocyklowej jest przystosowanie wyłącznie do motocykli szosowych. Czekamy więc na wersję enduro. Najlepiej na kostkowych oponach.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

5 KOMENTARZE

  1. Ostatnie 3zdania są po prostu nie poważne, nawet jeśliby ktoś chciał jeździć z tym wynalazkiem (całkiem ciekawym z resztą, tylko za drogim :) ) to kostkowane opony będą co najwyżej przeszkadzać, ponieważ robią większe opory-nieprzemyślane…
    A co do przczepki, bardzo fajna rzecz, jeśli ma 1m szerokości w środku to nawet dwie osoby mogą się przespać :D

  2. tylko jak to sie ma do polskich przepisów rozmawiałem niedawno z policjantem z drogówki i powiedział że niema takiego czegoś ja przyczepka motocykowa i w Polsce nie wolno takiej przyczepki ciągnąć za motocyklem.

  3. Wolno w Polsce jeździć z przyczepkami motocyklowymi, muszą być jednak zarejestrowane analogicznie jak przyczepy samochodowe.Sam widziałem taką przyczepkę na polskich tablicach dedykowaną do Gold Winga.Zrobiona była albo fabrycznie albo przez firmę tuningową bo wyglądała bardzo profesjonalnie.Wymiarami była podobna do tej z artykułu tylko niższa i typowo bagażowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY