Nowa Honda CB 1100 zostanie przedstawiona podczas nadchodzących targów motocyklowych w Mediolanie. Tak twierdzi prestiżowy japoński magazyn Young Machine, którego informacje okazywały się dotąd strzałami w dziesiątkę.

CB1100 czyli klasyczny retro-naked napędzany będzie czterocylindrowym silnikiem o pojemności 1140 cm3 i mocy 88 KM. Model CB 1100, zaprezentowany po raz pierwszy w 2011 roku, został wprowadzony do sprzedaży najpierw w Japonii i Australii. Wkrótce trafił także na rynek europejski, gdy okazało się, że na Starym Kontynencie jest ogromne zapotrzebowanie na klasyczne motocykle.

W nowym modelu CB 1100 wprowadzono kilka zmian. Otrzyma on przedni widelec upside-down 41 mm ze wstępną regulacją oraz ABS. Innymi nowościami będą skrzynia biegów o 6 przełożeniach, w miejsce dotychczas stosowanej 5 stopniowej oraz zmieniony układ wydechowy. Bardzo prawdopodobne jest, że zamiast stosowanych obecnie felg aluminiowych pojawią się klasyczne koła szprychowe. Producent nie podał jak na razie żadnej informacji na temat ceny nowego modelu CB 1100.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.