Niemiecki Niezniszczalny. Nowy ekstremalny projekt Thunderbike [CUSTOM]

-

Jeden z najbardziej zaskakujących i ekstremalnych tunerów motocyklowych, niemiecka firma Thunderbike pracuje nad nowym dziełem. Dla podkreślenia jakości swoich prac Niemcy nazwali swój projekt Unbreakable (Niezniszczalny).

Tradycyjnie dla warsztatu Thunderbike ten projekt jest szalony i zadziwiający w każdym calu. Choć prace nad Unbreakable wciąż trwają, wiemy, że motocykl będzie gotowy na doroczne Dni Otwarte Thunderbike, które odbędą się 14 września.

Jak dotąd wiadomo na pewno, że jako napęd posłuży silnik Harleya-Davidsona. Już pobieżne przejrzenie zdjęć opublikowanych przez niemieckiego tunera pozwala sądzić, że ten model zdobędzie niejedno motocyklowe serce.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY