Kawasaki ujawniło pierwsze zdjęcia i dane techniczne swojego odświeżonego sportowego turystyka Z1000SX. Zmian nie ma wiele – oprócz nowego wzoru seryjnych kufrów motocykl otrzymał system kontroli trakcji KTRC.

Nowy model Z1000SX został przyłapany podczas testów drogowych w Norwegii. Już pobieżna obserwacja wskazywała, że motocykl jest gotowy do produkcji.

Potwierdzeniem tego faktu jest opublikowanie przez Kawasaki pierwszych zdjęć nowego Z1000SX. Nowością w modelu Z1000SX Tourer będzie elektroniczny system kontroli trakcji KTRC z trzeba trybami jazdy i dwoma trybami mocy.

Dość istotną zmianą, która wyniknęła z licznych uwag klientów jest wyposażenie nowej wersji Z1000SX w dopasowane kolorystycznie i stylistycznie do nadwozia kufry boczne. Nowe kufry znacznie lepiej pasują do smukłego tyłu nadwozia.

Według producenta każdy z 28 litrowych kufrów pomieści kask integralny, zaś zamki obsługiwać będzie ten sam klucz, który służy do uruchamiania motocykla. Inną nowością w tym modelu będzie łatwa regulacja tylnego zawieszenia i zaciski hamulcowe Tokico.

Cena odświeżonej wersji Z1000SX Tourer nie jest jeszcze znana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here