Kawasaki ujawniło pierwsze zdjęcia i dane techniczne swojego odświeżonego sportowego turystyka Z1000SX. Zmian nie ma wiele – oprócz nowego wzoru seryjnych kufrów motocykl otrzymał system kontroli trakcji KTRC.

Nowy model Z1000SX został przyłapany podczas testów drogowych w Norwegii. Już pobieżna obserwacja wskazywała, że motocykl jest gotowy do produkcji.

Potwierdzeniem tego faktu jest opublikowanie przez Kawasaki pierwszych zdjęć nowego Z1000SX. Nowością w modelu Z1000SX Tourer będzie elektroniczny system kontroli trakcji KTRC z trzeba trybami jazdy i dwoma trybami mocy.

Dość istotną zmianą, która wyniknęła z licznych uwag klientów jest wyposażenie nowej wersji Z1000SX w dopasowane kolorystycznie i stylistycznie do nadwozia kufry boczne. Nowe kufry znacznie lepiej pasują do smukłego tyłu nadwozia.

Według producenta każdy z 28 litrowych kufrów pomieści kask integralny, zaś zamki obsługiwać będzie ten sam klucz, który służy do uruchamiania motocykla. Inną nowością w tym modelu będzie łatwa regulacja tylnego zawieszenia i zaciski hamulcowe Tokico.

Cena odświeżonej wersji Z1000SX Tourer nie jest jeszcze znana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.