Yamaha postanowiła zarobić trochę punktów u niegrzecznych chłopców i wypuszcza specjalną wersję swojego średniaka MT-07. Nie zabraknie w niej wyraźnych nawiązań do sprzętu używanego w moto-stuncie.

Pełna nazwa nowej “siódemki” to MT-07 Moto Cage. Jeśli ktoś wzorem autora tego tekstu od razu ma w głowie Nicholasa Cage i wszystkie trzy miny, które potrafi zrobić ten aktor, jest w ciężkim błędzie. Japoński fabryczny stunt bike ma do zaoferowania o wiele więcej.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Moto Cage wyróżnia się ponurym matowo szarym malowaniem, na tle którego niczym oczka w rosole błyszczą czerwone dodatki. Mamy więc osłony dłoni, wzmocnienie chłodnicy, dolną płytkę chroniącą rury wydechowe i dospawany dodatkowy element ramy, który ma chronić górną część silnika od “wszelakich złych przygód”.

MT-07 Moto Cage (6)Ponadto felga przedniego koła również jest czerwona, przy czym tylna pozostała czarna. Stunterzy jeżdżą świetnie w każdym kierunku, więc nikt przypadkiem nie zapomni gdzie jest przód.

MT-07 Moto Cage (5)Silnikowo nic się nie zmieniło i dalej mamy do czynienia z rzędowym twinem o pojemności 689 cm3 i mocy 75 koni. Opcjonalnie można zamówić ABS i wydech Akrapovica. Szaro-czerwony król parkietu będzie ok. 4 tysiące zł droższy od standardowej wersji, kosztującej obecnie niecałe 23 tysiące zł.

MT-07 Moto Cage (4)

[sam id=”11″ codes=”true”]MT-07 Moto Cage (3)

MT-07 Moto Cage (1)

[sam id=”11″ codes=”true”] MT-07 Moto Cage (8)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.