Nowa Honda CBR1000RR otrzyma przednie reflektory wykonane w technologii LED. Tak wynika z dokumentacji, jaką japoński producent złożył w amerykańskim biurze. To pierwsza tak ważna informacja na temat nowej Cebry.

Dokumenty złożone w amerykańskim biurze patentowym wskazują, że jeden z najpopularniejszych modeli Hondy – CBR1000RR, doczeka się wkrótce co najmniej poważnego restylingu. Zgodnie z amerykańskim prawem patentowym, dokumentacja patentowa jest jawna, co ma na celu zapewnienie procesowi uznawania patentu niezbędnej otwartości.

[sam id=”11″ codes=”true”]

CBR1000RRDzięki tym przepisom możemy zapoznać się z całkiem nowym kształtem czachy nowej Cebry, w którym umieszczono 4 osobne moduły świetlne, które sądząc po fikuśnym kształcie, będą wykonane w technologii LED. Takie rozwiązanie wydaje się być najbardziej prawdopodobne – zarówno pod względem designu i konstrukcji, jak i zaawansowania technologicznego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Honda prowadzi testy aerodynamiczne nowej czachy. Premiera nowego modelu CBR1000RR planowana jest podczas tegorocznych targów EICMA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here