Nadchodzi Honda CB 300F. Nowy naked zbudowany na bazie CBR 300R

-

Honda planuje prezentację nakeda CB 300 F, podczas targów EICMA, które rozpoczynają się już za tydzień w Mediolanie. Motocykl, zbudowany na bazie CBR 300 R byłby bezpośrednim konkurentem KTM Duke 390 i Kawasaki Z300. 

Honda CB 300F to najbardziej oczywiste rozwinięcie idei motocykla o małej pojemności, zapoczątkowanej przez model CBR 300R. Jednak w kolejce do nowej platformy mogą stać także inne warianty, choćby turystyczny CBF 300 lub crossover CB 300X.

Honda CB 300F znakomicie wpisuje się w coraz popularniejszy segment motocykli małych pojemności, które używane są głównie w miastach. Planowany naked będzie wyposażony w jednocylindrowy, chłodzony cieczą, silnik o pojemności 286 cm3 i mocy 30 KM.

Nowa linia stylistyczna Hondy, która wykorzystuje śmiałe linie i harmonijny a jednocześnie dynamiczny design może zjednać temu producentowi sporą grupę zwolenników, zwłaszcza wśród osób związanych dotychczas z Hondą. Pochlebne opinie o jakości i zużyciu paliwa z pewnością w tym pomogą.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY