Mroczny scrambler. Rzuca na kolana prostotą i detalami [CUSTOM]

-

Nadanie klasycznemu scramblerowi mrocznego, niemal groźnego wyglądu – oto cel, który postawili sobie tunerzy z British American Motors. Panowie podeszli do tego trudnego zadania z całkowitą powagą.

Na pierwszy rzut oka to po prostu Triumph Scrambler. Tym, co tworzy niezwykłość tego projektu są detale. Zachowawszy ogólny charakter oryginału spece z BAM wydobyli na światło dzienne zwykle ukrytą mężną i mroczną stronę tego twardziela.

W miejsce standardowego airboxa zamontowano owalne filtry K&N, co nadało środkowej części motocykla nieco lekkości i uwypukliło potężny wydech Arrow 2-w-1. Wykonane na zamówienie siodło dodało linii scramblera nieco płynności, zachowując jednak typowy charakter retro.

Standardowa tarcza hamulcowa została zastąpiona wyczynową typu wave, zaś na pomalowanych proszkowo obręczach zagościły mocarne opony Pirelli. Zdecydowano się także na montaż dedykowanego do tego modelu zawieszenia progresywnego.

Przykład tego mrocznego scramblera pokazuje, jak bardzo może zmienić się charakter motocykla kiedy umiejętnie zadbamy o niektóre detale. Wspaniała robota.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY