Spektakularny motocykl z niemieckiego garażu Hardcore Cycles trafił w ręce mistrza Formuły 1 Sebastiana Vettela. Niemiec, który od czterech lat króluje na szczycie tego prestiżowego wyścigu, jest miłośnikiem historycznych jednośladów.

Mimo, że podarowany przez Hardcore Cycles motocykl z serii Dragstyle jest przeciwieństwem klasyki, a odzwierciedleniem nowoczesności, na pewno przysporzy wiele radości obecnemu mistrzowi.

Vettel w swoim garażu ma między innymi niezawodną starą Vespę, KTM Duke 690 i BMW S 1000 RR. W dzieciństwie dostał od ojca Mini Vespę, a w wieku 16 lat kupił swój pierwszy motocykl Cagiva Mito. Niezwykła maszyna Dragstyle jest wisienką na torcie w kolekcji mistrza Formuły 1.

Istnieje więc przynajmniej jeden powód, aby kibicować niemieckiemu zawodnikowi w następnym sezonie. Jeśli Sebastian Vettel zdobędzie mistrzostwo 5 raz z rzędu, co jak dotąd udało się jedynie Michelowi Schumacherowi, Marcus Walz z Hardcore Cycles przygotuje dla utalentowanego kierowcy coś naprawdę specjalnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here