Moto Mikołajki. Wielka motocyklowa akcja charytatywna [WARSZAWA]

-

Jak co roku odbędzie się w stolicy impreza charytatywna Moto Mikołajki. Rzesza motocyklistów nie tylko ze stolicy pomoże dzieciom z publicznych i rodzinnych domów dziecka zapewni mnóstwo atrakcji uczestnikom imprezy.

W organizację akcji włączyły się Fundacja Jednym Śladem i Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów. Ogromnego wsparcia udzielą także , jak co roku, motocykliści – sympatycy akcji, którym na sercu leży dobro dzieci z domów dziecka.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji: paradę Moto Mikołajów przez centrum Warszawy, rozdawanie słodyczy, wielkie grupowe zdjęcie, konkursy na NajMikołaja i NajMikołajkę oraz NajMotocykl. W tym roku impreza rozpocznie się 8 grudnia o godz. 10.00 przy ulicy Siwca (PKP Warszawa Stadion).

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów dostępne na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na facebook.com/MotoMikolajki.

Plan akcji MotoMikołajki.pl 2013

10.00
Zbiórka na ul. Ryszarda Siwca w Warszawie przy stacji PKP Warszawa Stadion (przedstawienie planu dnia oraz przejazdu, sklep z gadżetami Moto Mikołajkowymi, formowanie kolumny, rozpoczęcie konkursu na NajMikołaja, NajMikołajkę oraz NajMotocykl Mikołaja.

10.30 – 11.15
Przejazd z miejsca zbiórki (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św. Anny)
trasa: Ryszarda Siwca- ul. Jana Zamoyskiego – ul. Targowa -Aleja Zieleniecka – Rondo Waszyngtona – Most Poniatowskiego -Rondo de Gaulle’a- Aleje Jerozolimskie- Rondo Dmowskiego – ul. Marszałkowska- ul. Królewska – Krakowskie Przedmieście-Plac Zamkowy.

11.15 – 12.15
Plac przed kościołem św. Anny
• rozdawanie słodyczy przechodniom
• ustawienie uczestników do zdjęcia pamiątkowego (choinka)
• wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka

12.15 – 13.15
Przejazd z Pl. Zamkowego do parku rozrywki Digiloo ul. Merliniego 2.
trasa: Krakowskie Przedmieście, ul. Miodowa, Plac Krasińskich, ul. Świętojerska, ul. Władysława Andersa, Plac Bankowy ul. Marszałkowska, ul. Waryńskiego, ul. Puławska, ul. Merliniego 2

13.15–15.30
Park rozrywki Digiloo, zabawy w sali zabaw oraz dla starszych dzieci zajęcia na ściance wspinaczkowej.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY