Moto Guzzi 1400 California, najnowszy model cruisera włoskiego producenta, zostanie wystawiony na lotniskach. Będą go mogli obejrzeć podróżni odlatujący z pięciu europejskich portów.

Moto Guzzi, wzorem Harleya Davidsona i Ducati, postanowiło pokazać potencjalnym klientom swoje najnowsze dzieło: model California. Na pięciu europejskich lotniskach: w Mediolanie (Linate), Rzymie (Fiumicino), Frankfurcie, Londynie (Heathrow) i Paryżu (Charles de Gaulle) staną specjalne stoiska, gdzie będzie można obejrzeć najnowszy model włoskiej firmy, a nawet usiąść na nim.

Moto Guzzi 1400 California na lotniskach

W odróżnieniu od Ducati i Harleya, które mają nawet na niektórych lotniskach własne sklepy, Moto Guzzi będzie tam obecne tylko przez pewien czas. Mimo tego handlowcy włoskiej marki mają nadzieję, że ci z pasażerów, którzy obejrzą motocykl, być może uwiecznią go na zdjęciach. Wtedy choć część z zainteresowanych zdecyduje się na odwiedzenie najbliższego dealera, by poczuć włoski styl i klimat.

Moto Guzzi California 1400 jest dla włoskiej firmy ostatnią nadzieją na rozwiązanie problemów finansowych. Odważny włoski styl, nowoczesna technologia i dobra opinia poprzedniego modelu California pozwalają sądzić, że oczekiwania konstruktorów z Mandello del Lario mogą zostać spełnione.1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.