Moto Guzzi 1400 California, najnowszy model cruisera włoskiego producenta, zostanie wystawiony na lotniskach. Będą go mogli obejrzeć podróżni odlatujący z pięciu europejskich portów.

Moto Guzzi, wzorem Harleya Davidsona i Ducati, postanowiło pokazać potencjalnym klientom swoje najnowsze dzieło: model California. Na pięciu europejskich lotniskach: w Mediolanie (Linate), Rzymie (Fiumicino), Frankfurcie, Londynie (Heathrow) i Paryżu (Charles de Gaulle) staną specjalne stoiska, gdzie będzie można obejrzeć najnowszy model włoskiej firmy, a nawet usiąść na nim.

Moto Guzzi 1400 California na lotniskach

W odróżnieniu od Ducati i Harleya, które mają nawet na niektórych lotniskach własne sklepy, Moto Guzzi będzie tam obecne tylko przez pewien czas. Mimo tego handlowcy włoskiej marki mają nadzieję, że ci z pasażerów, którzy obejrzą motocykl, być może uwiecznią go na zdjęciach. Wtedy choć część z zainteresowanych zdecyduje się na odwiedzenie najbliższego dealera, by poczuć włoski styl i klimat.

Moto Guzzi California 1400 jest dla włoskiej firmy ostatnią nadzieją na rozwiązanie problemów finansowych. Odważny włoski styl, nowoczesna technologia i dobra opinia poprzedniego modelu California pozwalają sądzić, że oczekiwania konstruktorów z Mandello del Lario mogą zostać spełnione.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.