Po Świdnicy i Wrocławiu, także w Poznaniu Modeka organizuje dni otwarte. Od jutra do soboty każdy biker będzie mógł dokładnie przetestować wybrane modele kurtek i wziąć udział w losowaniu motocykla BMW na weekend.

Dni otwarte w salonie Motorway w Poznaniu rozpoczną się już jutro. W piątek i sobotę organizatorzy zapraszają od godziny 10.00 do 19.00 a w sobotę i niedzielę od 10.00-18.00. Goście będą mieli okazję sprawdzić jak jeździ się w bestsellerowych turystycznych kurtkach Modeki: męskiej Denali i damskiej Kim Lady.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Każdy zainteresowany może liczyć na poradę jak odpowiednio dobrać odzież motocyklową do konkretnej sylwetki i preferowanego stylu jazdy, a przede wszystkim tak, by zapewnić sobie należytą ochronę i optymalną wygodę.

Oprócz testów odzieży na gości czekać będą inne atrakcje – ratownik z wspieranego przez Modekę projektu Motopomocni.pl przeszkoli wszystkich chętnych z udzielania pierwszej pomocy i przypomni, jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo na drodze.

Motorway Poznań_wejścieDzięki współpracy z dealerem BMW Smorawiński będzie można przymierzyć się do tegorocznych nowości BMW – R1200GS Adventure oraz S1000R. Poznański dealer przewidział dla jednego ze szczęśliwców, którzy wypełnią ankiety użyczenie motocykla BMW do przetestowania na weekend.

W trakcie dni otwartych na cały asortyment salonu będzie obowiązywał rabat w wysokości 10%. Każdy, kto zrobi w tych dniach zakupy, otrzyma nie tylko gadżet-niespodziankę, ale może również liczyć na zdobycie uniwersalnej kurtki miejskiej Breeze z najnowszej kolekcji Modeki.

Motorway Poznań_1Wciąż także trwa wiosenna promocja Modeki na komplety odzieży z membraną Sympatex: przy zakupie kurtki i spodni tej marki wyposażonych w Sympatex przysługuje upust 15%. Na wszystkich gości salonu będą czekać przyrządzane na miejscu grillowane smakołyki oraz ciepłe i zimne napoje, a do tego oczywiście sympatyczna atmosfera.

Salon Motorway zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348 (trasa wylotowa na Wrocław, kierunek Komorniki). W ofercie sklepu, oprócz bogatej kolekcji marki Modeka, nowej marki premium DANE z membranami Gore-Tex, a także ubiorów renomowanej firmy Dainese, znajdziecie kaski, obuwie, ochraniacze, kufry, sakwy oraz inne akcesoria motocyklowe.

Więcej informacji: http://motorway-poznan.pl/
e-mail: salon@motorway-poznan.pl
tel. 61 866 49 03

Motorway Poznań_4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.