Kluczowe dla walki ze światową epidemią wirusa SARS CoV-2 jest wykonywanie szybkich testów na jego obecność w organizmie człowieka. Włodarze marki MV Agusta dobrze o tym wiedzą i postanowili, wraz lokalną fundacją charytatywną Fondazione Circolo della Bontà Onlus wspomóc takim urządzeniem szpital w Varese. 

96 wymazów w 30 minut – taka jest przepustowość maszyny przekazanej na użytek szpitala. Urządzenie to nazywa się jeszcze bardziej skomplikowanie od nazw motocykly marki MV – QuantStudioTM 5 Real-Time PCR System. Ta wysoko wydajna aparatura produkowana jest przez British Thermo Fisher Scientific. Dzięki niej, nie tylko pacjenci, ale także personel medyczny szpitala w Varese będzie mieć szybki dostęp do badań, co pozwoli chronić im własne rodziny i bliskich.

Inicjatywa MV Agusta to efekt akcji przeprowadzonej wraz z Fondazione Circolo della Bontà Onlus, czyli lokalną organizacją charytatywną, zbierającą środki na walkę z pandemią.

– Bardzo ważne jest, aby pomoc realizowana była w tym właśnie konkretnym momencie. Musimy wspierać tych, którzy chronią naszą społeczność. Dzięki współpracy z Fondazione Circolo della Bontà zidentyfikowaliśmy najważniejsze potrzeby społeczności, by móc szybko i skutecznie pomóc. Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami szpitala w Varese, aby w razie potrzeby dalej móc udzielić mu wsparcia. – powiedział Timur Sardarov, CEO MV Agusta Motor S.p.A.

mv agustaZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.