Specjalny, limitowany zestaw – motocykl Triumph i skórzana kurtka, nawiązujące do powstałego ponad 50 lat temu filmu “Wielka Ucieczka” pojawi się wkrótce w ofercie brytyjskiego producenta. Dostępne będzie zaledwie 10 zestawów.

Film “Wielka Ucieczka” ze Stevem McQueenem w roli głównej przyniósł marce Triumph sporą popularność. Promocję zapewnił wówczas sobie także producent odzieży motocyklowej – fima Avirex. Steve McQueen odziany w kurtkę A2 Avirex dosiadał Triumpha TR6 Trophy. Obaj producenci przygotowali limitowaną edycję 10 egzemplarzy zmodyfikowanego Triumpha T100 Bonneville, a w zestawie kupujący otrzyma pasującą do motocykla skórzaną kurtkę Avirex G1.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Triumph Avirex (6)Zarówno motocykle jak i kurtki zostaną ozdobione indywidualnymi, ręcznie malowanymi akcentami. Na zbiorniku paliwa z lewej strony widoczne będzie oznaczenie myśliwców biorących udział w II Wojnie Światowej, z prawej natomiast logo „Triumph for Avirex”.

Triumph Avirex (9)Zmodyfikowany T100 Bonneville otrzymał kierownicę Speedmaster z manetkami Baloon. Siodło pokryto najwyższej jakości skórą Avirex. Egzemplarze dostępne będą w kolorach militarnych z czarnymi obręczami i kierunkowskazami Oval Black.

Triumph Avirex (8)Zestawy motocykla i kurtki będą dostępne u dealerów Triumph za 16 380 dolarów. W przyszłym tygodniu będzie można je zobaczyć w salonach firmy Avirex w Mediolanie, Rzymie, Turynie, Florencji, Weronie i Bolonii. Hipsterzy już zacierają ręce.

Triumph Avirex (10)

Triumph Avirex (7)

Triumph Avirex (11)

Triumph Avirex (12)

1 KOMENTARZ

  1. 50 tysięcy za motocykl, który w 5 ładniejszych wersjach można mieć w salonie za 38, a z rocznika 2013 za 33.950 zł z bagażnikiem gratów (szyba, centralna stopka, bagażnik) gratis. Czyli kurtka Avirex w sprzedaży łączonej kosztuje najmniej 12 tys. zł :) Obawiam się, że nawet hipsterzy mogą nie łyknąć tej wspaniałej promocji :) Proponuję nazwę zestawu: Wielkie nabijanie /w butelkę albo z klienta – do wyboru :) /
    W USA Bonneville T100 w salonie kosztuje 27.800 zł, ale widać tam funt ma inny kurs niż w UE, albo rzeczywiście hipsterzy z USA nie są takimi frajerami jak w Europie i importer już o tym wie :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.