Pomysł to nie nowy, ale jak przyznają przedstawiciele Orlenu, ostatnio zyskuje na popularności. Wszystko przez epidemię koronawirusa. Zatankuj i zapłać, nie schodząc z motocykla. Jak? Już podpowiadamy!

Przeczytaj koniecznie: 8 pseudonaukowych dowodów na to, że jako motocykliści jesteśmy bardziej chronieni przez koronawirusem…

Dzięki prostej w obsłudze aplikacji zyskujemy możliwość uiszczenia opłaty za paliwo, bez konieczności kontaktu z obsługą stacji i bez konieczności podchodzenia do kasy. Wystarczy pobrać aplikację Orlen Mobile/Pay, powiązaną z aplikacją Vitay i wprowadzić dane karty płatniczej. Po napełnianiu baku, skanujemy z dystrybutora kod QR i potwierdzamy płatność.

Orlen Pay aplikacja do płacenia za paliwo benzynę

Szybko i bezpiecznie, nawet kasku nie musimy ściągać.

Ciekawi nas, jak aplikacja działa w praktyce. Czy rzeczywiście jest szybko i bezproblemowo. Napiszcie w komentarzach o swoich doświadczeniach. A my już ją pobieramy…

7 KOMENTARZE

  1. Karty flotowe działają w tym modelu już od dłuższego czasu i bez zarzutu. Jak dla mnie genialne rozwiązanie. Jedyny minus że czasami nowe stacje nie mają QR na dystrybutorach od początku.

  2. Przesadziliście z tym nieschodzeniem z motocykla – w wielu krajach jest zakaz tankowania siedząc na motocyklu ze względów bezpieczeństwa właśnie.

  3. A to nie jest ta apka którą mieli robić z kimś a jak już zobaczyli efekt pracy to zerwali kontrakt i wprowadzili sygnowana swoim logo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.