Kask Schuberth z systemem wzywania pomocy dostępny w sklepach Louisa

-

Nowy kask Schuberth RiderEcall, wyposażony w automatyczny system ratunkowy, jest już dostępny w wybranych sklepach Louis w Europie. 

RiderEcall to zautomatyzowany system, który w razie wypadku, wysyła sygnał SOS do centrum ratunkowego. Wysyłana informacja zawiera szczegółowe dane GPS, co umożliwia służbom szybkie zlokalizowanie miejsca wypadku. Schemat działania systemu RiderEcall zaprezentowany jest w zamieszczonym filmie.

Cenę nowego kasku RiderEcall określono na 499 euro (2100 zł), zaś usługa powiadamiania centrum ratunkowego będzie będzie płatna dodatkowo. Każdy nabywca nowego kasku otrzyma jednak bezpłatny abonament na okres 24 miesięcy. Dodatkowo producent zobowiązuje się do bezpłatnego sprawdzenia systemu co dwa lata.

Jak działa system Schuberth RiderEcall

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY