W ogólnodostępnej sprzedaży są już bilety na główne wydarzenie serii obchodów 110-lecia marki Harley-Davidson. Impreza odbędzie się na przełomie sierpnia i września 2013 w amerykańskim Milwaukee.  

Od pięciu miesięcy Harley pod hasłem “110 lat wolności” obchodzi swój jubileusz na całym świecie. Różne rocznicowe imprezy odbywały się i będą się odbywać w 11 krajach świata. Nie ma wśród nich – co oczywiście nie dziwi – Polski. Najbliższą naszych granic imprezą jest ta w Rzymie, która odbędzie się od 13 do 16 czerwca. Główne, finałowe przyjęcie urodzinowe przewidziane jest na termin 29 sierpnia-1 września w Milwaukee, kolebce Harleya.

Program przewiduje zorganizowany wjazd do miasta, paradę motocyklową, trzy koncerty zespołów rockowych z górnej półki (nie są jeszcze znani wykonawcy), wieczorne imprezy w parku, a także wiele drobniejszych wydarzeń w Muzeum Harleya-Davidsona.

Pamiątkowy bilet wraz z dodatkami (np. ramką na zdjęcie) kosztuje 102,5 USD (około 320 zł), a bilet do wydrukowania w domu – 95 USD (290 zł). Bilety są do kupienia pod tym linkiem, a szczegółowy plan imprez można znaleźć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here