W ogólnodostępnej sprzedaży są już bilety na główne wydarzenie serii obchodów 110-lecia marki Harley-Davidson. Impreza odbędzie się na przełomie sierpnia i września 2013 w amerykańskim Milwaukee.  

Od pięciu miesięcy Harley pod hasłem “110 lat wolności” obchodzi swój jubileusz na całym świecie. Różne rocznicowe imprezy odbywały się i będą się odbywać w 11 krajach świata. Nie ma wśród nich – co oczywiście nie dziwi – Polski. Najbliższą naszych granic imprezą jest ta w Rzymie, która odbędzie się od 13 do 16 czerwca. Główne, finałowe przyjęcie urodzinowe przewidziane jest na termin 29 sierpnia-1 września w Milwaukee, kolebce Harleya.

Program przewiduje zorganizowany wjazd do miasta, paradę motocyklową, trzy koncerty zespołów rockowych z górnej półki (nie są jeszcze znani wykonawcy), wieczorne imprezy w parku, a także wiele drobniejszych wydarzeń w Muzeum Harleya-Davidsona.

Pamiątkowy bilet wraz z dodatkami (np. ramką na zdjęcie) kosztuje 102,5 USD (około 320 zł), a bilet do wydrukowania w domu – 95 USD (290 zł). Bilety są do kupienia pod tym linkiem, a szczegółowy plan imprez można znaleźć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.