Honda przygotowała turystyczną wersję NC750X. Travel Edition została wyposażona w seryjne kufry, topcase, grzane manetki i wyższą przednią szybę. Jak dotąd nie znamy terminu premiery tej wersji w Polsce.

Honda NC750X to zaktualizowana wersja bardzo udanego modelu NC700X. Niezwykle udana konstrukcja w połączeniu z dynamicznym silnikiem dały uniwersalny motocykl, który znakomicie sprawdza się w różnych warunkach drogowych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Travel Edition to pomyślana specjalnie do dłuższych podróży wersja z bogatym pakietem akcesoriów zaprojektowanych specjalnie do tego modelu. Zestaw zawiera 29-litrowe sakwy, topcase o pojemności 45 litrów (wystarczy, by zmieścić dwa kaski integralne), podgrzewane manetki, wyższą szybę, centralną podstawkę, boczne aluminiowe panele, gmole i dodatkowe światła przeciwmgielne.

NC750X Travel Edition został w Europie wyceniony na 9990 euro (42 000 zł) w wersji podstawowej. Wersja z dwusprzęgłową skrzynią biegów DCT będzie kosztować około 2000 euro (8000 zł) więcej. Łączna wartość wyposażenia dodatkowego to około 3000 euro (12 000 zł), a zatem na tej wersji można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Jak na razie nie mamy żadnych informacji na temat dostępności modelu NC750X w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.