Honda prezentuje swój najtańszy miejski motocykl. Oczywiście na rynek indyjski

-

Indyjska spółka Hondy rozpoczęła sprzedaż najtańszego motocykla tej marki z segmentu miejskich jednośladów. Model Dream Neo o pojemności silnika 110 ccm ma kosztować 43 tys. rupii, równowartość 2,5 tys. zł.

Honda Dream Neo ma stanowić konkurencję dla motocykla Hero, produkowanego przez indyjską firmę Hero, która wcześniej z Hondą współpracowała. Obecnie drogi obydwu producentów się rozeszły i każda działa samodzielnie.

Honda Dream Neo będzie kosztować dokładnie tyle samo, co flagowy model firmy Hero z silnikiem 97 ccm, o nazwie Splendor. Walka między dwoma koncernami idzie o potężny kawałek motocyklowego tortu: Hero sprzedaje rocznie w Indiach aż 2 miliony sztuk samego modelu Splendor.

W potężnej kampanii reklamowej Hondy Dream Neo wzięły udział słynne w Indiach gwiazdy Bollywood.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY