Kobiecy poradnik motocyklowy: znaki w grupie [Z PRZYMRUŻENIEM OKA]

-

Oto kolejna porcja motocyklowej wiedzy z przymrużeniem oka. Urocza instruktorka Brittany prezentuje kilka sygnałów przydatnych podczas podróży w grupie.

Kiedy jedzie się solo lub we dwójkę sprawa jest prosta: machnie się byle jak dowolną kończyną i wszystko wiadomo. Kiedy jednak podróżujemy większą grupą, warto znać międzynarodowy kod gestów, które znacznie ułatwią liderowi komunikowanie określonych działań.

Musimy uczciwie ostrzec męską część czytelników, że aby przyswoić sobie wykonywane przez Brittany gesty, należy filmik obejrzeć 12 razy. Podczas pierwszych trzech wyświetleń w ogóle trudno się skupić na tym, co mówi.

Jazda w grupie – znaki (od 0:11)

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY