Headway to odpowiedź na niewygodne kable, wypadające i uwierające słuchawki. Ciekawa propozycja systemu nagłośnienia kasku polecana zwłaszcza miłośnikom jazdy przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Headway montowany jest na zewnątrz kasku za pomocą magnesu i dodatkowego systemu montażowego. Urządzenie współpracuje ze smartfonem i jest kontrolowane za pomocą specjalnej aplikacji. Kask pełni rolę pudła rezonansowego, dzięki czemu dźwięk wypełnia skorupę.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Willborn we współpracy z Berlin Startup Academy stworzył prototyp Headway we wrześniu 2013 roku. Faza testowania, wprowadzane udoskonalenia i ciągły rozwój doprowadził do stworzenia wygodnej bezprzewodowej wersji Headway.

Hedway (5)

Będąc jeszcze w fazie rozwoju Headway otrzymał kilka nagród, między innymi pierwszą nagrodę w Idea Camp oraz Betahaus Festival Hardware Pitch. Produkt ma być dostępny w połowie 2014 roku. Cena to około 270 euro (1 100 zł).

Hedway (4)

1 KOMENTARZ

  1. …bardzo mało informacji choć może okazać się rewelacją, zwłaszcza że nie każdy kask daje się tak łatwo przysposobić w sposób zadawalający do intercomu. Czekam z niecierpliwością na więcej szczegółowych info ta ten temat …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.