Harley-Davidson Street. Wersja indyjska z ciekawym akcesorium

-

Harley-Davidson podzielił produkcję nowych modeli Street 500 i Street 750. Modele na amerykański rynek będą budowane w USA, pozostałe – w Indiach. Maszyny produkowane w Azji dostaną dodatkowe, kobiece wyposażenie.

Fabryka Harleya-Davidsona w Kansas podejmie się produkcji motocykli przeznaczonych na rynek Ameryki Północnej. Jednoślady te będą wyposażane w nowe chłodzone cieczą silniki Revolution X o pojemnościach 494 i 749 cm3.

Pozostałe rynki, czyli Indie, Włochy, Hiszpania i Portugalia otrzymają motocykle montowane w zakładzie produkcyjnym w Bawal w Indiach. Obiekt został rozbudowany i przystosowany tak, by zapewnić produkcję nowych modeli w wystarczających ilościach. H-D zapewnia, że motocykle produkowane w Kansas będą niemal identyczne z tymi produkowanymi w Bawal.

“Niemal” oznacza jedną zaledwie różnicę. Street 500 oraz Street 750 zostaną wyposażone w „saree guard”. Jest to specjalna osłona montowana dla bezpieczeństwa kobiet podróżujących w tradycyjnych indyjskich strojach, czyli sari.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY