W maju niedaleko Gryfowa Śląskiego odbędzie się międzynarodowy zlot motocyklowy Eleven Bike Fest. Organizatorem imprezy jest Harley-Davidson Club Eleven z Wrocławia, a portal Motovoyager  został jej patronem medialnym.

Eleven Bike Fest odbędzie się w dniach 16-18 maja w ośrodku wypoczynkowym Złoty Potok Resort położonym w pobliżu Gryfowa Śląskiego. Organizator obiecuje mnóstwo atrakcji, w tym koncerty gwiazd polskiej sceny rockowej. Zagrają takie gwiazdy jak Wilki, Big Cyc, Kobranocka i Budka Suflera, która obchodzi w tym roku 40-lecie i kończy swoją działalność artystyczną.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Zgromadzonych uczestników rozgrzewać będą przed koncertami gwiazd liczne zespoły rockowe – The Last Ride, ZZ Top-SS Top cover, FreeBirds, Jem Dżem, AntyRadio CoverBand, Manson Band i 4 Szmery. W trakcie zlotu odbędą się pokazy sztucznych ogni i 30-minutowy pokaz laserowy.

Cena biletu wynosi 110 zł i obejmuje Rally-Pack, dwa śniadania, poczęstunek, wstęp na koncerty i pole namiotowe. Na terenie ośrodka na uczestników czekać będą lokalne specjały i liczne stoiska handlowe różnych firm z branży motocyklowej. Zlokalizowana w ośrodku restauracja, specjalnie dla uczestników przygotowała szeroką ofertę dań z grilla w bardzo korzystnych cenach.

Plakat_HDC5_11_bialy

Organizatorzy polecają lokalne niepasteryzowane piwo Lwówek za jedyne 3,50 zł za 0,5 l oraz całą gamę mocniejszych alkoholi w niskich cenach. Na uczestników czeka mnóstwo konkursów i nagród, wycieczki po interesujących miejscach w okolicy, parada motocyklowa do Lubomierza (znanego z filmu “Sami Swoi”), zwiedzanie zabytkowego browaru Lwówek Śląski  i cała masa niespodzianek.

Do dyspozycji gości zlotowych będą busy osobowe odwożące do miejsc noclegowych oddalonych od imprezy (4 PLN za 1 km). Wykaz bazy noclegowej i więcej informacji znajduje się na stronie zlotu. Dla zwolenników namiotów organizatorzy oferują pole namiotowe z sanitariatami bez żadnych dodatkowych opłat.

[sam id=”11″ codes=”true”]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ