Dostaliśmy informację, że w całej Europie opóźniają się dostawy do klientów najnowszego modelu Hondy CBR 1000 RR-R. Niestety polscy klienci też muszą pozostać cierpliwi. Jaki jest powód zmiany terminu doręczeń motocykli?

Okazuje się, że opóźnienie w dostawie nowego motocykla jest spowodowane wykrytą na etapie poprodukcyjnym wadą korbowodów, którą należy niezwłocznie usunąć. Według Hondy, problem ten dotyczy 300 sztuk najnowszego supersporta, czyli całej serii, która do tej chwili została wyprodukowana na rynek Zjednoczonej Unii. Jak podaje producent, wada została wykryta jeszcze przed oddaniem do użytku chociażby jednego motocykla, a opracowane metody jej usunięcia są już wdrażane w życie. Nowi nabywcy powinni cieszyć się swoimi ognistymi ostrzami nie później jak na początku czerwca, bo wtedy mają one zostać dostarczone do odbiorców.

Najnowsza Honda CBR 1000RR-R SP Fireblade 2020 – bolid na ulicę [dane techniczne]

Kupując nowy model przed premierą lub zaraz po niej niestety musimy się liczyć z tym, że mogą nas spotkać takie niespodzianki i to nie tylko ze strony japończyków, ale zasada ta tyczy się każdej marki. No cóż, choroby wieku dziecięcego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.