Victory przygotowało chłodzony cieczą motocykl – tak wynika ze szkiców zarejestrowanych przez Polaris Industries w europejskim urzędzie patentowym. Szykuje się groźny konkurent dla Harleya-Davidsona Street.

Europejski Urząd ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego opublikował szkice projektowe zarejestrowane przez Polaris Industries, właściciela marki Victory. Rysunki ujawniają plany jednoosobowego cruisera z widlastym silnikiem, pojedynczą tarczą hamulcową z przodu i podwójnym skośnie ciętym wydechem. Ogólna estetyka zachowuje nowoczesne linie motocykli Victory.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Chłodzony cieczą Victory(3)Zarejestrowany projekt obejmuje jedynie wygląd motocykla. Nie są znane szczegóły techniczne maszyny. Nie pojawiają się również żadne pogłoski na temat domniemanej nazwy, chociaż w amerykańskim Biurze Patentów i Znaków Towarowych USA zarejestrowano nazwy: Fatty, Magnum oraz Rogue. A jednak rzut oka na ujawniony szkic może sugerować, że Victory chce śmiało wkroczyć na europejski rynek z tanim cruiserem. Tego kroku wciąż obawia się Harley-Davidson, który zręcznie omija temat europejskich planów modeli Street.

Chłodzony cieczą Victory(4)

Chłodzony cieczą Victory(2)

Chłodzony cieczą Victory(7)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here