Victory przygotowało chłodzony cieczą motocykl – tak wynika ze szkiców zarejestrowanych przez Polaris Industries w europejskim urzędzie patentowym. Szykuje się groźny konkurent dla Harleya-Davidsona Street.

Europejski Urząd ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego opublikował szkice projektowe zarejestrowane przez Polaris Industries, właściciela marki Victory. Rysunki ujawniają plany jednoosobowego cruisera z widlastym silnikiem, pojedynczą tarczą hamulcową z przodu i podwójnym skośnie ciętym wydechem. Ogólna estetyka zachowuje nowoczesne linie motocykli Victory.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Chłodzony cieczą Victory(3)Zarejestrowany projekt obejmuje jedynie wygląd motocykla. Nie są znane szczegóły techniczne maszyny. Nie pojawiają się również żadne pogłoski na temat domniemanej nazwy, chociaż w amerykańskim Biurze Patentów i Znaków Towarowych USA zarejestrowano nazwy: Fatty, Magnum oraz Rogue. A jednak rzut oka na ujawniony szkic może sugerować, że Victory chce śmiało wkroczyć na europejski rynek z tanim cruiserem. Tego kroku wciąż obawia się Harley-Davidson, który zręcznie omija temat europejskich planów modeli Street.

Chłodzony cieczą Victory(4)

Chłodzony cieczą Victory(2)

Chłodzony cieczą Victory(7)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.