Jeżeli jesteście przekonani, że do podróży na dwóch kółkach niezbędny jest turystyczny motocykl z ogromną mocą, wielkimi kuframi i pokaźną szybą, to jesteście w błędzie. Poznajcie Mateusza, który 30-letnim Chartem pojechał dookoła Bałtyku, zdobywając Nordkapp.

W wyprawach motocyklowych zawsze podobała mi się wolność wyboru. Bez względu na to czy pojechałeś najnowszym motocyklem turystycznym czy starym motorowerem, łączy nas jedno – podróżnicze geny. Może to jest śmieszne, ale Mateusz wybrał jednoślad, który kompletnie się do tego nie nadaje, a w oczach wielu swój żywot powinien zakończyć w stodole lub ciesząc oko stojąc w salonie. Widząc motorower oraz cel podróży, śmiało można powiedzieć, że porwał się z motyką na słońce, ale coś, co w praktyce nie powinno się udać, udaje się, pisząc niesamowitą historię.

Benelli TRK 502 X nowość 2020 – wyprawowy motocykl dla wysokich kierowców na A2 [TEST, GALERIA ZDJĘĆ, DANE TECHNICZNE]

Mateusz w swoją podróż życia liczącą 5000 km postanowił pojechać 30-letnim Rometem Chartem. Na swój cel obrał tereny, które wystraszyłyby niejednego motocyklowego podróżnika za sprawą kapryśnej i nieprzyjemnej pogody. Ostatecznie udało się, choć nie było łatwo. Nie będę wam zdradzał szczegółów wyjazdu oraz przygód, które spotkały go na drodze. Zobaczcie sami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.