Chińska marka CFMoto oficjalnie zaprezentowała swój motocykl 300 SR A2 w segmencie niewielkich sportów, informując tym samym, że pierwsze modele pojawią się u lokalnych dealerów już w kwietniu. Jak wypada na tle silnej konkurencji?

Trzeba przyznać, że pojawiąjące się nowe modele chińskiego producenta zaczynają przykuwać uwagę motocyklistów. Tuż za ogromnym turystykiem CFMoto 1250 TR-G z silnikiem KTM pojawił się kolejny model z zupełnie innego segmentu. To niewielki motocykl sportowy napędzany jednocylindrowym, czterosuwowym silnikiem generującym 28 KM. Wydawać by się mogło, że będzie on w stanie konkurować chociażby z KTM RC 390 czy Yamahą R3, ale niestety generują one odpowiednio 41 i 44 KM. Motocykl posiada dwa tryby jazdy – sport i deszcz.

CFMoto 1250 TR-G – chiński turystyk z silnikiem KTM-a konkurencją dla BMW?

Za hamowanie odpowiadać będzie pojedynczy, czterotłoczkowy zacisk i 292 mm tarcza wyposażona w Continental ABS. Z przodu wyposażony jest w  zawieszenie typu USD. Przepiękne malowanie, nowoczesny design, kolorowy wyświetlacz TFT czy oświetlenie LED z pewnością przyciągną uwagę młodych adeptów motocykli sportowych.

Nie została podana na ten moment oficjalna cena 300SR A2 ani więcej danych technicznych, ale miejmy nadzieje, że chociaż w tym aspekcie będzie ona konkurencyjna względem pozostałych modeli w tym segmencie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.