Klienci Motorismo – sieci sklepów motocyklowych w całej Polsce – mogą skorzystać ze znakomitej okazji. Rozpoczęła się właśnie Bombowa Wyprzedaż, podczas której mnóstwo ciuchów i akcesoriów będzie dostępnych w cenach obniżonych aż do 50%.

Ilość produktów jest ograniczona, dlatego warto odwiedzić sklepy jak najwcześniej, by skorzystać z jak największego wyboru. Sezon jeszcze się nie kończy, pogoda nadal dopisuje, a skoro w Motorismo odpalają już Jesienną Bombową Wyprzedaż, czemu nie skorzystać.

mailing_B new
Bombowa Wyprzedaż w Motorismo

Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. W Motorismo czekają najlepsze światowe marki: Arai, Airoh, Arlen Ness, Berik, Fox, HJC, Held, RST i wiele innych.

Oto przykładowe ceny przecenionych produktów:

– bluza FOX Platinum teraz tylko 105 zł (wcześniej 209 zł),

– kurtka RST Razor teraz tylko 330 zł (wcześniej 659zł),

– damskie kombi Held Kylie teraz tylko 1695 zł (wcześniej 2821 zł).

banner500x700 28.08
Bombowa Wyprzedaż w Motorismo

Niezależnie od tego czy preferujesz sport, choppery czy off-road, w Motorismo znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego. Warto pamiętać, że jak zawsze, tylko Motorismo do zakupionego przez Ciebie moto-ekwipunku dorzuca assistance gratis.

Regulamin wyprzedaży znajduje się tutaj. Przypominamy także o trwającej równolegle akcji ARAI BEZ VAT. O szczegółach poczytasz tutaj.

Więcej szczegółów na www.motorismo.pl

 artykuł sponsorowany

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ