Bezpłatne szkolenie motocyklowe tylko dla kobiet z Moto-Sekcją. Zapisy tylko do 2 lipca!

-

Lubelska Moto-Sekcja konsekwentnie kontynuuje temat bezpłatnych szkoleń motocyklowych. Już 15 lipca odbędzie się bezpłatne szkolenie tylko dla Pań. Ta impreza już od pierwszej edycji bije rekordy popularności. Uwaga – zapisy potrwają jeszcze tylko kilka dni!

O Moto-Sekcji, jej misji i bieżącej działalności rozmawialiśmy niedawno z szefem całego zamieszania, Arturem Lisem. Wywiad znajdziecie poniżej:

Artur Lis i Moto-Sekcja: szkolenie motocyklistów to moja misja i podziękowanie za prezent od losu [Wywiad]

Moto-Sekcja jest nie tylko prekursorem regularnych bezpłatnych szkoleń dla wszystkich motocyklistów, ale też zapoczątkowała szkolenia tylko dla kobiet. Skąd taka formuła? Z czystej potrzeby. Panie często czują się onieśmielone w towarzystwie zdominowanym przez mężczyzn. Wykonywanie ćwiczeń, któremu zawsze przecież towarzyszą jakieś błędy, przychodzi im łatwiej we własnym, damskim gronie. Motocyklistki, które wzięły już udział w takiej imprezie mają o niej jak najlepsze zdanie.

Bezpłatne szkolenie motocyklowe tylko dla kobiet z Moto-Sekcją. Zapisy tylko do 2 lipca!

Następna edycja bezpłatnego szkolenia dla kobiet z Moto-Sekcją odbędzie się w sobotę 15 lipca na ODTJ Lublin, przy ul. Grygowej 36. Można się na nie zapisywać tylko do 2 lipca, więc najwyższy czas na decyzję! Szczegóły i zasady udziału w szkoleniu znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku

Terminy wszystkich nadchodzących szkoleń z Moto-Sekcją znajdziecie na stronie https://moto-sekcja.pl oraz na profilu facebookowym.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY