[sam id=”24″ codes=”true”]Kilka dni przed otwarciem targów Intermot, Aprilia zaprezentowała pierwsze zdjęcia modelu Caponord 1200 w wyprawowej wersji Rally. Podróżne enduro nabrało bojowego charakteru typowego dla rasowych wszędołazów.

Modyfikacje zastosowane w tej wersji są raczej kosmetyczne – producent nie zdecydował się zrezygnować z niezliczonej ilości elektronicznych gadżetów. Wprawdzie mogłoby to korzystnie wpłynąć na trwałość motocykla w trudnych warunkach, ale z pewnością odstraszyłoby sporą grupę klientów oczekujących supernowoczesnych rozwiązań.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pierwszym detalem, który rzuca się w oczy są piękne szprychowe koła. Ta wersja otrzymała także fabryczne gmole, wyższą turystyczną szybę, dodatkowe oświetlenie, kufry o nowym wzorze i handbary. Pod silinikiem znalazła się także osłona, która wygląda na aluminiową.

Aprilia Caponord 1200 Rally (2)Podobnie jak w standardowej wersji, także w tej “wyprawowej” znajdą się wszelkie systemy elektroniczne, takie jak wyłączany ABS, elektroniczne sterowanie przepustnicą (ride-by-wire), kontrola trakcji oraz ADD – elektroniczny system kontroli zawieszenia.

Wszystkie te zabiegi mają uczynić z Aprilii terenowego potwora tylko wizerunkowo. Dla większości nabywców jedynym terenem, w jaki zdecydują się wjechać Aprilią Caponord Rally będzie droga na działkę do szwagra.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Aprilia Caponord 1200 Rally (1)3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.