[sam id=”24″ codes=”true”]Kilka dni przed otwarciem targów Intermot, Aprilia zaprezentowała pierwsze zdjęcia modelu Caponord 1200 w wyprawowej wersji Rally. Podróżne enduro nabrało bojowego charakteru typowego dla rasowych wszędołazów.

Modyfikacje zastosowane w tej wersji są raczej kosmetyczne – producent nie zdecydował się zrezygnować z niezliczonej ilości elektronicznych gadżetów. Wprawdzie mogłoby to korzystnie wpłynąć na trwałość motocykla w trudnych warunkach, ale z pewnością odstraszyłoby sporą grupę klientów oczekujących supernowoczesnych rozwiązań.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pierwszym detalem, który rzuca się w oczy są piękne szprychowe koła. Ta wersja otrzymała także fabryczne gmole, wyższą turystyczną szybę, dodatkowe oświetlenie, kufry o nowym wzorze i handbary. Pod silinikiem znalazła się także osłona, która wygląda na aluminiową.

Aprilia Caponord 1200 Rally (2)Podobnie jak w standardowej wersji, także w tej “wyprawowej” znajdą się wszelkie systemy elektroniczne, takie jak wyłączany ABS, elektroniczne sterowanie przepustnicą (ride-by-wire), kontrola trakcji oraz ADD – elektroniczny system kontroli zawieszenia.

Wszystkie te zabiegi mają uczynić z Aprilii terenowego potwora tylko wizerunkowo. Dla większości nabywców jedynym terenem, w jaki zdecydują się wjechać Aprilią Caponord Rally będzie droga na działkę do szwagra.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Aprilia Caponord 1200 Rally (1)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.