MV Agusta F3 800 Ago to limitowana edycja sportowej maszyny z Varese. Motocykl został po raz pierwszy zaprezentowany na prestiżowych targach ICMA 2013. Teraz nadszedł czas na jego rynkowy debiut.

Słowo “Ago” w nazwie motocykla to hołd dla słynnego kierowcy wyścigowego, ośmiokrotnego mistrza świata Giacomo Agostiniego, który ogromną część swojej kariery spędził na maszynach MV Agusta. Jego zabezpieczony bezbarwnym lakierem zamaszysty podpis zdobi zbiornik paliwa i na pewno przesądzi o dużej wartości kolekcjonerskiej tego pojazdu.

[sam id=”11″ codes=”true”]

MV 2

Motocykl pomalowano w trójkolorowy motyw włoskiej flagi ze złotymi elementami i śmiało można powiedzieć, że MV Agusta F3 800 w tej wesji jest kwintesencją włoskiego stylu. Sportowy charakter podkreślają także karbonowe wstawki. Mechanicznie wersja Ago niczym nie różni się od standardowego modelu.

MV 3

Wyrafinowana sportowa maszyna wyprodukowana będzie w jedynie 300 egzemplarzach. Jej cena to mało okazyjne 100 tysięcy zł. Może to być jednak znakomita lokata kapitału, za którą za kilkanaście lat entuzjaści włoskiej motoryzacji chętnie zapłacą dużo więcej.

MV 4

MV 5

MV 6

MV 7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.