“Pod niebem Patagonii” to pasjonująca historia podróży Wiesławy i Krzysztofa przez tajemnicze i dzikie tereny Ameryki Południowej, pełna zaskakujących przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę!

Relację z odległej wyprawy do Patagonii zamieściliśmy na naszym portalu w maju. Nakładem wydawnictwa Novae Res obszerny opis z tej podróży można teraz kupić w formie książkowej.

Podróż inspirowana jest historią polskich emigrantów, którzy wypłynęli z Polski do Argentyny w 1939 roku transatlantykiem Chrobry. Uczestnicy motocyklowej wyprawy – Krzysztof i Wiesława Rudziowie – pokonują własne słabości i lęki podróżując przez czasem dzikie i niedostępne tereny Ameryki Południowej.

Tuż obok głównego wątku dzieje się jednak druga historia – relacje między małżonkami, którzy znaleźli się w środowisku, gdzie niepewność i ciągła zmiana stanowią oś wyprawy.

Uwaga konkurs! Wygraj książkę!

 

Przyślij swoje śmieszne lub zaskakujące zdjęcie z wyprawy albo ciekawy film na adres

redakcja@motovoyager.net (lub podaj link do ściągnięcia).

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze i ich autorów nagrodzimy egzemplarzem książki “Pod niebem Patagonii”.

Ona – kreatywna, emocjonalna, entuzjastyczna. Na tę wyprawę specjalnie zrobiła prawo jazdy na motocykl. Nieświadoma czekających ją wyzwań. On – analityczny, uważny, przezorny. Lubi mieć wszystko pod kontrolą.

Podczas wyprawy okazało się, że nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować. Książka w bardzo przystępny sposób opowiada jak wytrzymać z własnym mężem osiem miesięcy w podróży motocyklowej, naprawić motocykl na pustkowiu Patagonii, rozmawiać po hiszpańsku, by być zrozumianym przez porteños.  
Wiesława i Krzysztof przemierzyli dwadzieścia tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Takie przedsięwzięcie wymaga dużej siły charakteru, zwłaszcza jeśli motocykle są już pełnoletnie, a budżet wyprawy jest mocno ograniczony.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę "Pod niebem Patagonii"

Weź udział w konkursie i wygraj książkę “Pod niebem Patagonii”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here