sob., 23 paź 2021

Weź udział w konkursie i wygraj książkę „Pod niebem Patagonii”

-

„Pod niebem Patagonii” to pasjonująca historia podróży Wiesławy i Krzysztofa przez tajemnicze i dzikie tereny Ameryki Południowej, pełna zaskakujących przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę!

Relację z odległej wyprawy do Patagonii zamieściliśmy na naszym portalu w maju. Nakładem wydawnictwa Novae Res obszerny opis z tej podróży można teraz kupić w formie książkowej.

Podróż inspirowana jest historią polskich emigrantów, którzy wypłynęli z Polski do Argentyny w 1939 roku transatlantykiem Chrobry. Uczestnicy motocyklowej wyprawy – Krzysztof i Wiesława Rudziowie – pokonują własne słabości i lęki podróżując przez czasem dzikie i niedostępne tereny Ameryki Południowej.

Tuż obok głównego wątku dzieje się jednak druga historia – relacje między małżonkami, którzy znaleźli się w środowisku, gdzie niepewność i ciągła zmiana stanowią oś wyprawy.

Uwaga konkurs! Wygraj książkę!

 

Przyślij swoje śmieszne lub zaskakujące zdjęcie z wyprawy albo ciekawy film na adres

redakcja@motovoyager.net (lub podaj link do ściągnięcia).

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze i ich autorów nagrodzimy egzemplarzem książki „Pod niebem Patagonii”.

Ona – kreatywna, emocjonalna, entuzjastyczna. Na tę wyprawę specjalnie zrobiła prawo jazdy na motocykl. Nieświadoma czekających ją wyzwań. On – analityczny, uważny, przezorny. Lubi mieć wszystko pod kontrolą.

Podczas wyprawy okazało się, że nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować. Książka w bardzo przystępny sposób opowiada jak wytrzymać z własnym mężem osiem miesięcy w podróży motocyklowej, naprawić motocykl na pustkowiu Patagonii, rozmawiać po hiszpańsku, by być zrozumianym przez porteños.  
Wiesława i Krzysztof przemierzyli dwadzieścia tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Takie przedsięwzięcie wymaga dużej siły charakteru, zwłaszcza jeśli motocykle są już pełnoletnie, a budżet wyprawy jest mocno ograniczony.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę "Pod niebem Patagonii"

Weź udział w konkursie i wygraj książkę „Pod niebem Patagonii”

Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

SCHUBERTH E1 – kask jakich mało [test, opinia]

Wybór odpowiedniego kasku dopasowanego do naszych potrzeb to złożona kwestia. Większość z nas ograniczają finanse, ale zaraz za nimi stoją takie cechy jak wygląd,...

Motocykl po turecku – wyprawa starym KTM-em 990 ADV do Wschodniej Anatolii [cz.2: Bułgaria, Turcja – Stambuł]

Historia, którą tu opowiadam jest o charakterach, trudach podróży i o drogach zadziwiająco pięknej Turcji, gdzie spędziłem niespełna miesiąc, latem 2021 roku… Przed wami...

Honda CRF300 Rally i CRF300L 2021 – najbardziej offroadowe w klasie adventure? [test, dane techniczne, cena, porównanie]

Do naszej redakcji trafiły na testy dwie Hondy CRF300 w dwóch różnych wersjach - L lżejszego enduro oraz cięższej, wyprawowej Rally. Jak sprawdziły się...

Gdzie znajduje się numer VIN w motocyklu i co oznacza?

Numer identyfikacyjny motocykla to niepowtarzalny kod, który zawsze zlokalizowany jest na stałym jego elemencie, jeszcze na etapie produkcji. Bez względu na to, czy masz...

Turystyka w wymiarze X – kurtka i spodnie SECA X-TOUR [Test długodystansowy]

W ciągu tego sezonu miałem okazję poznać bliżej dwa, bardzo różniące się od siebie, zestawy odzieży turystycznej od SECA POLSKA. Arrakis II bardzo przypadł...