[sam id=”24″ codes=”true”]Jak zapowiadaliśmy wcześniej, Indian przedstawił model Roadmaster – superluksusowy motocykl turystyczny który ma być bezpośrednim konkurentem Harleya-Davidsona Electra Glide i Hondy Gold Wing F6B.

Bazą dla hiperturystyka Indian Roadmaster jest konstrukcja, na której zbudowano także modele Chief, dlatego różnice między Roadmasterem a mniejszymi braćmi dotyczą głównie funkcjonalności i stylizacji.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Roadmaster (17)Jak nietrudno się domyślić głównym konkurentem Roadmastera będzie Harley-Davidson Electra Glide, z którym łączy nowego Indiana klasyczny turystyczny design i typowe dla tej klasy motocykli akcesoria: obszerny kufer centralny, podesty i superkomfortowe siodło.

Roadmaster (1)Przydatność nowego Indiana w dalekich podróżach przejawia się w ogromnej przestrzeni bagażowej – kufry pomieszczą aż 64 litry bagażu, zaś schowki w przedniej części motocykla dodatkowe 13 litrów.

Roadmaster (6)Już w standardowej wersji Indian Roadmaster znajdzie się ABS, tempomat, gmole z podnóżkami, system bezkluczykowy, kufry z centralnym zamkiem, skórzane podgrzewane siodło, czujniki ciśnienia w oponach i system stereo. Pasażer liczyć może na wygodne skórzane oparcie i podłokietniki.

Indian Roadmaster

W kwestii technicznej Roadmaster będzie identyczny z modelem Chieftain, oczywiście przy nieco większej wadze modelu turystycznego. Ceny Roadmastera w USA zaczynać się będą od 26 999 dolarów (84 000 zł).

Roadmaster (5)

Roadmaster (4)

Roadmaster (3)

Roadmaster (16)

Roadmaster (15)

Roadmaster (14)

Roadmaster (13)

Roadmaster (12)

[sam id=”11″ codes=”true”]Roadmaster (11)

Roadmaster (10)

Roadmaster (8)

Roadmaster (7)

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.