Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition – prezent na okrągłą rocznicę

-

Już od dziesięciu lat firma Triumph jest jednym z głównych partnerów znanej inicjatywy Distinguished Gentleman’s Ride. To odbywające się na całym świecie spotkania i parady fanów klasycznych motocykli, których głównym celem jest zbiórka funduszy na walkę o zdrowie mężczyzn. Świętując dekadę swojej obecności na DGR Triumph przygotował 250 egzemplarzy specjalnej edycji modelu Bonneville T120 Black – DGR Limited Edition.

Serii imprez Distinguished Gentleman’s Ride nie musimy specjalnie przedstawiać. To w tej chwili chyba najbardziej znana marka wśród fanów klasycznych nakedów, scramblerów, cafe racerów i trackerów. Coroczne parady wyróżniają się nie tylko obecnością fantastycznych motocykli, ale również ich elegancko ubranych właścicieli.

Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition – prezent na okrągłą rocznicę

DGR zostało zainicjowane w 2012 roku w australijskim Sydney przez Marka Hawwę. Obecnie obejmuje cały świat, z ponad 90 000 motocyklistów wjeżdżającymi na ulice 800 miast i z przeszło 37 mln dolarów zebranymi na rzecz badań nad rakiem prostaty i zdrowiem psychicznym mężczyzn. Przedstawiciele Triumpha bardzo szybko zorientowali się, że DGR jest ich naturalnym środowiskiem i postanowili strategicznie wspierać tę inicjatywę. 

Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition – prezent na okrągłą rocznicę

W tym roku mija 10 lat od rozpoczęcia współpracy i taka rocznica nie mogła przejść bez echa. Brytyjska marka zaprezentowała specjalną wersję modelu Bonneville T120 Black, nazwaną po prostu DGR Limited Edition. Maszyna charakteryzuje się bardzo stylowym i unikalnym wykończeniem.

Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition – prezent na okrągłą rocznicę

Biała koszula i czarny garnitur

Znajdziemy tu m.in. dwukolorowe malowanie Phantom Black i Crystal White ze złotymi paskami na zbiorniku paliwa i bocznych osłonach. To dyskretne nawiązanie do eleganckiej odzieży uczestników DGR i gustownych dodatków w postaci np. złotego zegarka. Na zbiorniku i bocznych panelach umieszczono również logo DGR wykonane w stylu pisma odręcznego. Całość wieńczy brązowa kanapa z przeszyciami oraz paskiem dla pasażera. 

Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition – prezent na okrągłą rocznicę
Mark Hawwa, założyciel DGR

Bonneville T120 Black DGR Limited Edition jest maszyną ekskluzywną, która będzie ozdobą każdej kolekcji i z czasem jej wartość będzie tylko rosła. Powstanie zaledwie 250 egzemplarzy, a każdy otrzyma certyfikat autentyczności z wpisanym numerem VIN oraz odręcznym podpisem Marka Hawwy oraz prezesa Triumpha, Nicka Bloora. Motocykl z numerem 001 trafi do najhojniejszego darczyńcy w czasie tegorocznego Distinguished Gentleman’s Ride. 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY