Śląskie Motocyklistki już po raz czwarty przygotowały kalendarz z (lekko) rozbieranymi zdjęciami. Ich celem nie było bowiem epatowanie golizną, a zebranie pieniędzy na cel charytatywny. Zainteresowanie kalendarzem jest rekordowe, mówi o nim cała Polska!

Tegoroczna edycja kalendarza Śląskie Motocyklistki jest już czwartą. Co roku dziewczyny wybierają cel, na który przeznaczają pieniądze ze sprzedaży – dochód z pierwszej edycji przeznaczony był dla najmłodszych pacjentów oddziału noworodkowego w szpitalu miejskim w Sosnowcu, druga edycja zasiliła konto w szpitala miejskiego w Tychach, z przeznaczeniem na potrzeby kobiet chorych na raka. W trzeciej edycji śląskie motocyklistki wspierały Dom Kulejących Aniołów w Piasku k/Pszczyny, a dochód z obecnej edycji zostanie przeznaczony na potrzeby Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

Śląskie Motocyklistki pokazują się w kalendarzu tak, jak zwykle mogą je zobaczyć tylko najbliżsi. Nie ma tam tandetnej golizny, czy wyuzdanych póz. Jest natomiast radość życia, pełna akceptacja własnego ciała i dużo dystansu. Gratulujemy dziewczynom odwagi i pomysłu, szkoda, że kalendarz łatwo kupić tylko na Śląsku…

Więcej informacji o Śląskich Motocyklistkach i ich akcji znajdziesz na fanpage Śląskie Motocyklistki. Tam znajdują się także informacje o tym jak nabyć kalendarz.

Kalendarz Śląskich Motocyklistek – galeriaZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.