Już w najbliższy czwartek, 29 maja rozpoczyna się Charlotta Moto Fest – motocyklowe wydarzenie, w którym udział zapowiedziało tysiące motocyklistów z całej Europy. Czekają koncerty gwiazd muzyki i inne niezliczone atrakcje.

Dolina Charlotty to znany kompleks hotelowy położony między Ustką a Słupskiem. Gościli tutaj światowej sławy artyści, wśród których warto wymienić choćby Carlosa Santanę, Alice Coopera i Johna Mayalla.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Charlotta (8)Międzynarodowy zlot motocyklowy Charlotta Moto Fest rozpoczyna się w najbliższy czwartek, 29 maja. Będzie to dzień organizacyjny, kiedy uczestnicy będą gromadzić się na terenie kompleksu hotelowego Dolina Charlotty. Prawdziwy wysyp atrakcji nastąpi w piątek, kiedy do dyspozycji uczestników będą motocykle testowe, stoiska z akcesoriami, występy zespołów muzycznych i pokazy motocyklowych akrobacji.

Charlotta (1)Głównym zadaniem drugiego dnia zlotu będzie budowa IRON HORSE – swoistego pomnika, który stanie na terenie kompleksu hotelowego Dolina Charlotty. Metalowa konstrukcja składać się będzie z części motocyklowych przywiezionych przez uczestników zjazdu. Wieczór zakończy koncert legendarnej grupy rockowej Europe, znanej z takich przebojów jak “The Final Countdown”, “Carrie” czy “Rock The Night”.

Charlotta (3)Na sobotę organizatorzy zaplanowali uroczystą paradę do pobliskiej Ustki, skoki spadochronowe, koncerty zespołów rockowych, a bardziej wrażliwi artystycznie uczestnicy zlotu będą mogli spróbować swych sił w lodowej rzeźbie. Ceny wejściówek to 240 zł za kierowcę i motocykl oraz 150 zł za pasażera. W cenę wliczone jest pole namiotowe, jeden ciepły posiłek w ciągu dnia, bilety wstępu na koncerty i kilka dodatkowych atrakcji.

Charlotta (6)

Charlotta (5)

Charlotta (4)

Charlotta (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here