Już w najbliższy czwartek, 29 maja rozpoczyna się Charlotta Moto Fest – motocyklowe wydarzenie, w którym udział zapowiedziało tysiące motocyklistów z całej Europy. Czekają koncerty gwiazd muzyki i inne niezliczone atrakcje.

Dolina Charlotty to znany kompleks hotelowy położony między Ustką a Słupskiem. Gościli tutaj światowej sławy artyści, wśród których warto wymienić choćby Carlosa Santanę, Alice Coopera i Johna Mayalla.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Charlotta (8)Międzynarodowy zlot motocyklowy Charlotta Moto Fest rozpoczyna się w najbliższy czwartek, 29 maja. Będzie to dzień organizacyjny, kiedy uczestnicy będą gromadzić się na terenie kompleksu hotelowego Dolina Charlotty. Prawdziwy wysyp atrakcji nastąpi w piątek, kiedy do dyspozycji uczestników będą motocykle testowe, stoiska z akcesoriami, występy zespołów muzycznych i pokazy motocyklowych akrobacji.

Charlotta (1)Głównym zadaniem drugiego dnia zlotu będzie budowa IRON HORSE – swoistego pomnika, który stanie na terenie kompleksu hotelowego Dolina Charlotty. Metalowa konstrukcja składać się będzie z części motocyklowych przywiezionych przez uczestników zjazdu. Wieczór zakończy koncert legendarnej grupy rockowej Europe, znanej z takich przebojów jak “The Final Countdown”, “Carrie” czy “Rock The Night”.

Charlotta (3)Na sobotę organizatorzy zaplanowali uroczystą paradę do pobliskiej Ustki, skoki spadochronowe, koncerty zespołów rockowych, a bardziej wrażliwi artystycznie uczestnicy zlotu będą mogli spróbować swych sił w lodowej rzeźbie. Ceny wejściówek to 240 zł za kierowcę i motocykl oraz 150 zł za pasażera. W cenę wliczone jest pole namiotowe, jeden ciepły posiłek w ciągu dnia, bilety wstępu na koncerty i kilka dodatkowych atrakcji.

Charlotta (6)

Charlotta (5)

Charlotta (4)

Charlotta (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.