Tak, to nie żarty! Choć wiadomo, nie chodzi o pieniądze, ale o liczby! W ciągu ostatnich 30 dni nasz serwis zanotował niesamowite wyniki. Jakie? O tym w krótkim raporcie!

Nie ma co się rozwodzić i bić pianę, zatem krótko i na temat. Pisanie unikalnych, niepowtarzalnych treści, stawianie na artykuły ciekawe oraz unikanie (choć raz na jakiś czas i nam się to zdarza) publikacji treści lekkich, nic do życia czytelnika nie wnoszących, przyniosło niesamowite wyniki!

Otóż w ciągu ostatnich 30 dni naszą witrynę wyświetliliście na ekranach swoich komputerów, telefonów i tabletów ponad milion razy! Tak milion! Zanotowaliśmy w tym czasie dokładnie 1 072 954 odsłony przy 286 tysiącach unikalnych użytkowników.

Nie ukrywamy wcale, że nasze zasięgi są ściśle powiązane z pracą na największym portalu społecznościowym, jakim jest Facebook. I tak, nasze posty zostały wyświetlone 1,6 miliona użytkownikom tego portalu, przy naszym fanpage’u, który na obecną chwilę liczy jedynie 25 865 obserwujących go osób.

Jak to możliwe? Okazuje się, że nasze treści są bardzo chętnie przez was udostępniane, niektóre z postów przekraczają liczbę 300 udostępnień, tysiąca polubień (nasz rekordowy post zebrał ponad 3000 lajków) i setek komentarzy.

Kultowe jednoślady minionej epoki: MZ ETZ 251 – wschodni obiekt pożądania [opinie, ceny, opis, dane techniczne]

To dzięki Wam, naszym Czytelnikom i użytkownikom FB jesteśmy już w tym miejscu, tylko po niecałych ośmiu miesiącach pracy nad nowym Motovoyagerem!

DZIĘKUJEMY! Zostańcie z nami! Subskrybujcie nasz kanał na YT, obserwujcie nasz Instagram. Rośniemy w siłę, dla Was i dzięki Wam!

 ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.