Pracownicy polskich szpitali alarmują! Brakuje podstawowego wyposażenia, nawet maseczki, czy rękawiczki jednorazowe są na wyczerpaniu. Potrzeby natomiast są coraz większe, bo wirus dociera do coraz to nowych obszarów, zwiększa się liczba potwierdzonych zakażeń. Zatrzymajmy epidemię! A przynajmniej zróbmy wszystko, co w naszej mocy, żeby to się stało!

Epidemia sama się nie zatrzyma, no chyba że naturalnie, gdy wirus już opanuje większość naszego społeczeństwa, pozbawiając życia naszych najbliższych, najpewniej seniorów naszych rodzin, a także osoby słabsze, chorujące przewlekle, mające różne dolegliwości. Aby do tego nie dopuścić, należy walczyć z epidemią, spowolnić ją jak tylko się da lub całkowicie zatrzymać! Na pierwszym froncie tej walki są lekarze, pielęgniarki, sanitariusze, ratownicy – osoby najbardziej narażone na zakażenie wirusem SARS CoV-2. Gdy zetkną się z zakażoną osobą, nie będąc odpowiednio zabezpieczeni, według panujących procedur muszą udać się na przymusową, dwutygodniową kwarantannę. To wyłącza ich z obiegu, nie pracują, nie pomagają, mimo tego, że bardzo tego chcą!

motocykliści zatrzymują epidemię

Czego potrzeba w szpitalach? Mamy informacje z pierwszej ręki, od pani doktor, epidemiolog z płońskiego szpitala:

W szpitalach zakaźnych braki są w płynach do dezynfekcji powierzchni i rąk, potrzebne są maski chirurgiczne, maski FP2, przyłbice medyczne lub gogle medyczne, fartuchy barierowe, kombinezony ochrony biologicznej. Wszystko to sprzęt pierwszej potrzeby, główny sprzęt, w którym cała nasza służba zdrowia ma braki. Jeżeli chodzi o zwykle szpitale niezakaźne to płyny do dezynfekcji i maski chirurgiczne 3 warstwowe są produktem pierwszej potrzeby!

Pizzerie, restauracje i inne gastronomiczne wspomagają lekarzy, pielęgniarki, laborantów, w ich wysiłkach mających na celu ograniczenie i zwalczenie koronawirusa. Stacje benzynowe serwują darmową kawę dla załóg pogotowia i służb mundurowych.

Czas najwyższy abyśmy MY – Motocykliści też przystąpili do powstrzymania tej pandemii. Niezależnie czy jeździsz sportem, cruiserem, czy zabytkowym komarkiem, możesz nas wspomóc, możesz wspomóc tych, którzy dają opór wirusowi. Wystarczy, że przyłączysz się do zbiórki pieniędzy, że poświęcisz przysłowiową złotówkę. Za zebrane fundusze zakupimy maseczki higieniczne, rękawiczki jednorazowe i inny sprzęt ochrony dla personelu medycznego, którego aktualnie będzie potrzebował!

Wpłać dowolną kwotę za pomocą naszej zbiórki! Pełna suma, jaką uzbieramy, zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszego sprzętu medycznego do ochrony życia i zdrowia!

KLIKNIJ TUTAJ I WESPRZYJ ZBIÓRKĘ! KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY!

Za zebrane pieniądze zakupimy brakujący sprzęt dla najbardziej go potrzebujących szpitali na terenie całej Polski. Jeżeli macie informację, który szpital w waszym regionie i czego potrzebuje – piszcie w komentarzach! Tu chodzi o zdrowie nas wszystkich i życie naszych bliskich, naszych seniorów! Nie dajmy im odejść! Zatrzymajmy to!

Motocykliści zatrzymują epidemię!ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.