BMW Bagger, zbudowany na bazie modelu K1600, może pojawić się już podczas październikowych targów Intermot w Kolonii. O premierze nowego motocykla wspomniał szef BMW Motorrad Stephan Schaller.

O tajemniczym baggerze zbudowanym na bazie sześciocylindrowego modelu K1600 wspominaliśmy już wielokrotnie. Publikowaliśmy szpiegowskie zdjęcia z testów, a nawet koncept zdradzający co nieco stylistyki nowego modelu.Tymczasem szum na temat baggera z szachownicą na baku nieco przycichł. Nie było jasne czy prace nad tym motocyklem zarzucono, czy Niemcy, po pierwszych testach, skupili się na doskonaleniu detali w zaciszu studiów projektowych.

BMW Bagger111Wątpliwości na temat oczekiwanego motocykla rozwiał sam szef BMW Motorrad, Stephan Schaller. Podczas jednej z konferencji prasowych, pytany czy BMW porzuciło dobrze zapowiadający się projekt baggera, odparł: absolutnie nie, myślę, że czeka nas pod koniec roku miła niespodzianka.

Może to oznaczać, że ciekawy projekt sześciocylindrowego baggera ujrzymy już podczas najbliższych targów Intermot w Kolonii, które odbędą się między 5 a 9 października 2016 r. Mamy nadzieję, że wersja produkcyjna przejmie sporą część eleganckich linii konceptu 101.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.