Wynajem autokaru na potrzeby organizacji wycieczki szkolnej, wyjazdu integracyjnego, czy przewozu gości weselnych, to bardzo dobry pomysł. Można jednym środkiem transportu zapewnić wszystkim uczestnikom danego wydarzenia komfortowy dojazd. Ile to jednak kosztuje?

 

Parametry brane pod uwagę przy wyliczaniu kosztów usługi transportowej

Firmy zajmujące się świadczeniem usług wynajmu i przewozu autokarami, skrupulatnie  wyliczają koszty swojej pracy. Biorą pod uwagę przy tym nie tylko dystans, który ma być przebyty podczas danego wyjazdu, ale i wiele innych kryteriów. Wśród nich wymienia się między innymi:

  • lokalizację, z której usługodawca chce rozpocząć i zakończyć wyjazd,
  • rodzaj autokaru i liczbę miejsc w pojeździe,
  • liczbę kilometrów, które zamierzamy przejechać,
  • na ile dni klient chce wynająć autokar,
  • czy zapewniony będzie nocleg i wyżywienie dla kierowcy.

Najlepiej dostosować typ usługi transportowej do wymogów indywidualnych. Czasem potrzebny będzie tylko przewóz na krótkim dystansie, najmniejszym autokarem, innym razem usługa będzie wymagała zaangażowania np. dwóch kierowców i przejechania w założonym czasie kilku tysięcy kilometrów, jak ma to miejsce przy wycieczkach objazdowych po Europie.

Jakie autokary można wynająć?

Klimatyzowany, wygodny autokar to dziś standard. Jeśli chcemy zapewnić sobie wysoką jakość usługi, warto skorzystać z oferty renomowanego przewoźnika. Na przykład firma Dyniewicz.pl ma w ofercie wynajem autokarów i busów, jak i przewozy ludzi autokarami. Są to autokary małe, średnie i duże, marki Iveco czy Mercedes. Wyposażone są w rozkładane fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa czy lodówkę i mini bar.

W przypadku chęci skorzystania z usługi transportowej na dłuższym dystansie przydają się też monitory i sprzęt DVD, aby zająć turystów oglądaniem filmów w czasie długiego przejazdu. Luksusowe autokary mogą mieć też WC, system audio, mikrofony i inne wygody – tak dla osób, które nimi podróżują, jak dla organizatorów wycieczek.

Pojazd wynajmowane przez przewoźników powinny obowiązkowo spełniać normy EURO 5. Wiemy wówczas, że będziemy podróżować wygodnym, komfortowym i bezpiecznym autokarem na dowolnych dystansach.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.