Honda Africa Twin rośnie i dojrzewa. Przyszłoroczna wersja popularnego enduro-turystyka będzie lepiej przystosowana do pokonywania bezdroży. Stylistycznie zbliży się zaś do swej wielkiej poprzedniczki.

Informacje o planowanych modeyfikacjach pojawiły się w nizawodnym japońskim magazynie Young Machine. Dziennikarze twierdzą, że Honda planuje wprowadzenie kilku istotnych zmian, które nadadzą modelowi Africa Twin jeszcze więcej off-roadowego sznytu i charakteru.

Najważniejszą ze zmian ma być powiększenie zbiornika paliwa z obcenych 18 do 22 litrów. Zmieni się także profil siedziska, które zostanie lepiej przystosowane do pokonywania dalekich tras. Wydech zostanie nieco podniesiony, a owiewki mają być delikatnie przeprojektowane.

Istotną dla fanów kultowego modelu zmianą ma być stylistyczne upodobnienie obecnej Afryki CFR1000L do jej wielkiej poprzedniczki – XRV750. Ramą, rama pomocnicza i wahacz zostaną pokryte polerowanym srebrem. Wyobraźcie sobie jak to będzie wyglądało w połączeniu z malowaniem HRC…5 KOMENTARZE

  1. Żeby bardziej przypominała starą Afryczkę to przede wszystkim powinni znacząco obniżyć cenę, żeby to był motocykl dla prawdziwych poszukiwaczy przygód a nie tylko dla bogatych snobów.

    • Kolego powinieneś zacząć lepiej zarabiać a nie marudzić że AT jest za droga, to jest czynnik na który masz realny wpływ, nie zmienisz świata gadaniem tylko działaniem :)

  2. Kolego, a dlaczego ktoś kto potrafi o siebie zadbać i zarobić porządny pieniądz, wydając go na Africę, jest snobem? Bo żal dupę ściska?

  3. Znawca @
    Tyle kosztuje wyprodukowanie porządnego motocykla ,wysokiej klasy regulowane zawieszenie, porządne hamulce,elektronika,+szmery bajery to kosztuje.
    Tyle to slysze jak to snoby kupują BMW gs,ale jakoś oni jeżdżą tymi motorami,ciągle ich widać na drogach a nie pierdy wypisują w necie..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.