W dzisiejszym świecie nic się nie ukryje. Do sieci przedostały się zdjęcia gotowej do produkcji Aprilii Touno 660, która być może już pod koniec roku zostanie oficjalnie pokazana publiczności.

Nowe sześćsetki Aprilii – Touno 660 i RS 660

Oba modele Touno 660 i RS 660 zostały zaprezentowane w Mediolanie w 2019 roku na EICMA w swoich wersjach koncepcyjnych. Zdjęcie, które wyciekło z fabryki włoskiego producenta, przedstawia model produkcyjny, który nieznacznie różni się w obrębie układu wydechowego oraz jako osłony, która zdaje się być nieznacznie większa, niż pierwotnie zakładano. Poza tym wygląda na to, że większość elementów pozostała bez zmian. Fani marki liczą, że gotową wersję Touno 660 zobaczymy już pod koniec tego roku.

tuono 660
RS 660 i Touno 660 to pomysł Aprili na lekki motocykl, o silniku średniej pojemności, który jednocześnie będzie oferował technologię z klasy premium. Oba motocykle będą napędzane 2-cylindrowym, rzędowy silnikiem o pojemności 660 o mocy 95 KM (Touno) i 100 KM (RS 660). Dodatkowo mają być wyposażone w elektroniczne systemy wspomagania jazdy znane ze swoich mocniejszych braci w tym kontrolę trakcji, wheelie control, cornering ABS, czy wspomaganie hamowaniem silnika.
Z niecierpliwością czekamy, aż pierwsze sztuki trafią do salonów, co stanie się najprawdopodobniej w 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.