EkstraWyścigi w rytmie rock'n'rolla. Szalona impreza na wyspie Bali

Wyścigi w rytmie rock’n’rolla. Szalona impreza na wyspie Bali [FILM]

-

Na indonezyjskiej wyspie Bali co roku w Niedzielę Wielkanocną odbywa się niesamowita impreza pod hasłem The Dress Up Drags. W wydarzeniu biorą udział ludzie w szalonych kostiumach i motocykle we wszystkich formach i kształtach.

Znajdziemy tu Pocahontas, króla i indiańskiego wodza, którzy w atmosferze rock‘n’rolla ścigają się po szutrach Bali. Są falstarty i walkowery. To bez znaczenia – liczy się tylko dobra zabawa. Szczery uśmiech i miłość do motocykli łączą wszystkie postacie biorące udział w imprezie. Po zachodzie słońca nadchodzi czas na celebrowanie motocyklowych pasji , muzykę na żywo i ucztowanie.

Dress Up Drags

Znana z produkcji customów firma Deus Ex Machina, która organizuje to wydarzenie, stworzyła wokół siebie szczególną pozytywną aurę i kult kreatywności, swobody w tworzeniu oraz zabawy. I tymi właśnie przymiotami od 2006 roku zdobywa rynek.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

POLECAMY

ZOBACZ RÓWNIEŻ